Zyre me Qira te Qafa Rr. UÇK

Zyre me Qira te Qafa Rr. UÇK
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Zyre
2375 35 m2 1 Dhoma 1 Banjo Qafa

Zyre me Qira te Qafa – Kodi 2375

Lokacioni: Rr. UÇK

Siperfaqe: 35 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 1 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Zyra gjindet ne Rr. UÇK te Embeltorja Misini, zyra gjindet ne vend te frekuentum dhe shume e pershtatshem per zyre si avokatuar, agjensi etj, me pamje nga rruga kryesore.

Çmimi €300

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City