Sort By:  

Shitet Shtëpia në Hajvali

Në Shitje
255,000€ - Shtëpia

Shitet Shtepia ne Hajvali – Kodi 2878 Lokacioni: Afer Step Sport Center Siperfaqe 241 M2 Banim dhe 5.75 Ari Toke Renditjet – 3 Dhoma Gjumit…

More Details
241 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Added to Compare Add to Compare

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.