Na kontaktoni: +383 (0) 44-302-000

Objekt me Qira

17 Shpallje...
 • Objekt me Qira ne Fush Kosov te Kastrati – Kodi 1439

  Objekt me Qira ne Fush Kosov – Kodi 1439 Lokacioni: Te Pompa e Derivateve Kastrati Siperfaqe: 2690 M2 Objekt 2 Katshe Objekti Posedon: – Kati 1 – 1330 M2- Kati …

  2690 M2 4 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €3/M2

  Objekt me Qira ne Llapnasell Afer Hotel Emerald – Kodi 1433

  Objekt me Qira ne Llapnasell – Kodi 1433 Lokacioni: Afer Hotel Emerald Siperfaqe: 6000 M2 Posedon: – Podrum + 4 Katshe- 2 Lifta- 2 Pal Shkall- Parking- Pllakat Spanjolle- Dyert …

  6000 M2 10 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €900/I Diskutushem

  Shtepi/Objekt me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 1412

  Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 1412 Lokacioni: Afer ish-Restorant Davidovit Siperfaqe: 240 M2 Renditjet: Kati 1: – Sallon me Kuzhin – Dhom Gjumit- Banjo – Wc …

  240 M2 4 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • Objekt me Qira ne Fush Kosov Afer Kolegjit AAB – Kodi 1230

  Objekt me Qira ne Fush Kosov – Kodi 1230 Lokacioni: Afer Kolegjit AAB Siperfaqe: 940 m2 Posedon: – Pjesen Administrative 3 kate- Perdhesa 500 siperfaqe m2- 200 M2 parking- Nxemje …

  940 M2 4 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €1,800/I Diskutushem

  Shtepi – Objekt me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 1205

                        Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 1205 Lokacioni: Te Kompleksi Iliria Building Siperfaqe: 500 M2 me …

  500 M2 7 Dhoma 3 Banjo 3 Garazh
  Lexo më Shumë
 • €7/M2

  Objekt me Qira ne Qender Perball Parlamentit – Kodi 1149

      Objekt me Qira ne Qender – Kodi 1149 Lokacioni: Perball Parlamentit Siperfaqe: 240 M2 Leshohet me Qira kati 1 dhe kati i 2 Siperfaqe: – Hyrja – 38 …

  240 M2 8 Dhoma 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €5/M2

  Objekt me Qira ne Veternik Perball Gorenjes – Kodi 1098

            Objekt me Qira ne Veternik – Kodi 1098 Lokacioni: Perball Gorenjes Qendra Logjistike ne hapsiren me moderne ne zhvillimin e biznesit, e ndertuar me standarte …

  4000 M2 10 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €2,500/I Diskutushem

  Objekt me Qira ne Aktash te Menza e Studentave – Kodi 1075

              Objekt me Qira ne Aktash – Kodi 1075 Lokacioni: Afer Menzes Studentave – Perball ICK-se Siperfaqe: 380 m2 Kati Përdhes posedon 160 m2  Kati …

  380 M2 2 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €4,500/I Diskutushem

  Objekt me Qira ne Pejton Afer Ambasades Italis – Kodi 0965

                                Objekt me Qira ne Pejton – Kodi 0965 Lokacioni: Afer Ambasades Italis Siperfaqe: 770 M2 …

  770 M2 4 Banjo 10 Garazh
  Lexo më Shumë
 • €1,100/I Diskutushem

  Objekt me Qira ne Pejton Afer Hotel Prishtina – Kodi 0855

  Objekt me Qira ne Pejton – Kodi 0855   Lokacioni: Mbrapa Hotel Prishtines   Siperfaqe: 180 m2   Kati Perdhes:   – Hapsir e Zyres 90 m2 – Wc   …

  180 M2 3 Dhoma 1 Banjo
  Lexo më Shumë
 • €1/Me Marreveshje

  Objekt dhe Banesa me Qira ne Qagllavic – Kodi 0587

            Objekt dhe Banesa me Qira ne Magjistralen Prishtin – Ferizaj – Kodi 0587 Lokacioni: Çagllavicë Siperfaqe: 4000 M2 – Objekt 4 Katshe – Baza e …

  4000 M2 6 Dhoma 6 Banjo 20 Garazh
  Lexo më Shumë
 • €1,200/I Diskutushem

  Objekt me Qira te Qafa Afer Emona City – Kodi 0398

                            Objekt me Qira te Qafa – Kodi 0398   Lokacioni: Afer Emona City   Siperfaqe: 315 M2 …

  315 M2 5 Dhoma 3 Banjo 2 Garazh
  Lexo më Shumë