Shitet Banesa në Arbëri Përball Ambasades Amerikane

Shitet Banesa në Arbëri Përball Ambasades Amerikane
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,600€ - Banesa
2883 85.07 M2 2 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi – Kodi 2883

Lokacioni: Perball Ambasades Amerikane

Siperfaqe: 85.07 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit – Njera me Kendin e Garderobes
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Depo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Objekti eshte ne finalizim te punimeve, deri fund te muajit Korik .2024 perfundojne punimet dhe eshte e gatshme per banim. Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe eshte ndertuar me matrial te cileses se larte ndertimit.

Çmimi €1600 M2

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City