2 Lokala me Qira në Arbëri

2 Lokala me Qira në Arbëri
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Lokale
2816 75 M2 1 Banjo Arbëri

2 Lokale me Qira ne Arberi – Kodi 2816

Lokacioni: Afer Ministrsis Shendetsis

– Kati perdhes 75 M2
– Kati i pare 70 M2

Lokalet jane me hyrje ndaras dhe leshohen me qira ndaras ose 2 lokalet komplet.

Çmimi €300 per nje lokal.

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City