Banes Komode me Qira në Aktash te Pika Luxury

Banes Komode me Qira në Aktash te Pika Luxury
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 700€ - Banesa
2867 92 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Aktash

Banes Komode me Qira ne Aktash – Kodi 2867

Lokacioni: Rr. Gazmend Zajmi Objekti Pika Luxury

Siperfaqe: 92 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym Bosch
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje Hymjes
– Uj 24 H

– Objekti Pika Luxury e ndertuar me perkushtim te plote ne qdo detaj, mirembatja e objektit eshte maximale, siguri, komoditet, 5 minuta largesi nga qendra e Prishtines dhe shum afer Ministrsi se Arsimit. Mbikqyrja e objektit 24H.

Çmimi €700

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City