Banes Komode me Qira në Emshir

Banes Komode me Qira në Emshir
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2866 96 M2 1 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Emshir

Banes Komode me Qira ne Emshir – Kodi 2866

Lokacioni: Afer Restorant Golden

Siperfaqe: 96 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– Dhom Gjumit (26m2)
– Sallon me Kuzhin (45m2)
– Banjo
– Koridor
– Ballkon (16m2)

Objekti eshte ndertim privat shtepi por ne sistem banesor, banesa ka hyrje ndaras dhe oborin dhe nje vend parking. Banesa eshte e sapomobiluar dhe e izoluar. Ne afersi te baneses jane 200 M Restorant Golden – 600 M Hotel Garden, shkolla fillore, mjeksia familjare, transporti publik, markete, fure bukes, etj.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City