Banes Komode me Qira në Emshir

Banes Komode me Qira në Emshir
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 380€ - Banesa
2745 90 M2 2 Dhoma 1 Banjo Emshir

Banes me Qira ne Emshir – Kodi 2745

Lokacioni: Kompleksi Aldex Afer Kompleksit Dardha

Siperfaqe: 90 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Depo
– Koridor
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet afer Stacionit Autubusave dhe afer lagjes Dardania. Banesa leshohet me qira per familjar per kontrate afatgjate.

Çmimi €380

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City