Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve

Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Banesa
2593 103.7 M2 2 Dhoma 2 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2593

Lokacioni: Rr. Dubrovniku Kompleksi Golden Park

Siperfaqe: 103.7 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– 2 Banjo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje Hymjes
– 3 Lifta
– Uj 24 H

– Objekti gjindet ne Lagjen e muhaxherve rruga lidhese me lagjen Bregun e Diellit, Velania, Mati, afer qendres. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe leshohet me qira per kontrate afatgjate.

Çmimi €550
Çmimi €500 me parapagim 12 muaj

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City