Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve

Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2234 2 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2234

Lokacioni: Mbrapa Hotel Ambasadorit Objekti Vatra e Muhaxherve

Siperfaqe: 85 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur me Depo
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa ofron te gjitha kushtet per banim, afer qendres dhe qasje ne te gjitha anet e qytetit, objekti i ndertuar nga Pozhegu Brother me kulitet te ndertimit te larte, banesa eshte shume e pershtatshem per banim familjar qe ofron komoditet dhe rehati.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City