Banes Komode me Qira në Lakrishte

Banes Komode me Qira në Lakrishte
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2400 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lakrishte

Banes me Qira ne Lakrishte – Kodi 2400

Lokacioni: Te Objekti e Shqipnis

Siperfaqe: 60 M2

Kati: 3

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos dhe Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Lakrishte mbrapa Prokredit Bankes te objekti i Shqipnise, objekti posedon lift, uj 24h, parking publik, termokos.

Çmimi: €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City