Banes Komode me Qira në Mat te Super Viva 2

Banes Komode me Qira në Mat te Super Viva 2
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 320€ - Banesa
2594 72 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati

Banes me Qira ne Mat – Kodi 2594

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza te Super Viva 2

Siperfaqe: 72 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Ne çmim perfshihet faturat e mirembatjes se hymjes, liftit dhe mbeturinat.

Çmimi €320

044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City