Banes Komode me Qira te Prishtina e Re

Banes Komode me Qira te Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
2454 83 M2 1 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re

Banes Komode me Qira te Prishtina e Re – Kodi 2454

Lokacioni: Kompelksi Hill Residence

Siperfaqe: 83 M2

Kati 6

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Lagjen Prishtina e Re mbrapa Spitalit Amerikan perball Linda Premium. Kompleksi Hill Residence i ndertuar me standarte Europiane dhe ploteson kushte komode per banim. Banesa ofrohet per qira per banim afatgjate.

Çmimi €250

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City