Banes Komode me Qira te Xhamia e Llapit

Banes Komode me Qira te Xhamia e Llapit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 330€ - Banesa
2779 80 M2 2 Dhoma 1 Banjo Xhamia e Llapit

Banes Komode me Qira te Xhamia e Llapit – Kodi 2779

Lokacioni: Rr. Bajram Bahtiri Afer Xhamise se Llapit

Siperfaqe: 80 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– E Mobiluar me Mobile Elegante
– Uj 24 H

Ka lokacion tejet te pershtatshem per banim, me qasje direkte ne Qender dhe afer çdo sherbimi te nevojshem per kliente.

Çmimi €330

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City