Banes me Qira pa Mobile në Arbëri

Banes me Qira pa Mobile në Arbëri
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2531 91 M2 2 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Banes me Qira pa Mobile ne Arberi – Kodi 2531

Lokacioni: Rr. Eduart lir

Siperfaqe: 91.34 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes

– Banesa gjindet ne nje vend te mire per banim ku qasja drejt qendres eshte shume e lehte, perparesit e baneses jane qe eshte ne katin e 1 dhe ka nje renditje te mire , qdo kend e baneses eshte e shfrytezueshme, eshte vend e qete.

Çmimi €300

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City