Banes me Qira pa Mobile në Lagjen e Spitalit

Banes me Qira pa Mobile në Lagjen e Spitalit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2876 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Lagjja e Spitalit

Banes me Qira pa Mobile ne Lagjen e Spitalit – Kodi 2876

Lokacioni: Kompleksi Vllezerit Asllani Mbrapa Eulexit

Siperfaqe: 85 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Ne çmim perfshihen faurat e mbeturinave dhe mirmebatja e hymjes.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City