Banes me Qira pa Mobile në Rr. Muharem Fejza

Banes me Qira pa Mobile në Rr. Muharem Fejza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa, Zyre
2846 87 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Mati

Banes me Qira pa Mobile ne Mat – Kodi 2846

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Art Construction

Siperfaqe 87 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Veture
– Depo
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

Banesa gjindet ne Kompleksin Art Construction 13 ne Rr. Muharem Fejza. Banesa kuzhinen e ka te mobiluar kurse pjesa tjeter e baneses eshte e pamobiluar, mundet te shfrytezohet dhe per zyre.

Çmimi €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City