Banes me Qira pa Mobile te Prishtina e Re Kompleksi ACG

Banes me Qira pa Mobile te Prishtina e Re Kompleksi ACG
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa, Zyre
2896 92 M2 2 Dhoma 2 Banjo Prishtina e Re

#Banes #Zyre me #Qira te #Prishtina e #Re – Kodi 2896

Lokacioni: Kompleksi ACG

Siperfaqe: 92.63 M2

Kati 9

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

Banesa gjindet Mbrapa Eulexit dhe Afer QKUK-se ne fillim të rrugës A. Banesa eshte e pamobiluar dhe eshte e pershatshem per zyre.

Çmimi €350

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City