Banes me Qira te 4 Llullat

Banes me Qira te 4 Llullat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 750€ - Banesa
104 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha 4 Llullat

Banes me Qira te 4 Llullat – Kodi 0839

Lokacioni: Perball Fures Moni

Siperfaqe: 104 M2

Kati 4

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Veture
– Uj 24 H
– Lift
– Objekti eshte nen vezhgim te kamerave 24 H
– Shakll Emeregjence
– Qasja ne Objekt, Parking dhe Ashensor behet vetem permes karteles.
– Mirembatja e objektit non-stop
– Kabllovik, WI-FI, Antene Satelitore, klim
– Pamja e baneses JUG-LINDORE.

Çmimi €750

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City