Banes Moderne me Qira në Aktash te Extrem Pizza

Banes Moderne me Qira në Aktash te Extrem Pizza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Banesa
2599 61 M2 2 Dhoma 1 Banjo Qender

Banes me Qira ne Aktash – Kodi 2599

Lokacioni: Rr. Agim Ramadani Afer Extrem Pizza

Siperfaqe: 61 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa eshte komplet e renovuar dhe me pamje nga rruga kryesore Agim Ramadani, banesa gjindet te autoshkolla Abis. Banesa leshohet me qira per familjar dhe kontrat minimum 12 muaj.

Çmimi €550

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City