Banes Moderne me Qira ne Aktash

Banes Moderne me Qira ne Aktash
Aktash, Prishtinë
Me qira 400€ - Banesa
2105 57 M2 1 Dhoma 1 Banjo Aktash

Banes Moderne me Qira ne Aktash – Kodi 2105

Lokacioni: Kompleksi Konak

Siperfaqe: 57 M2

Kati 5

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Pagesat e Ujit, Mbeturinave dhe Lifti Perfshihen ne Çmim.

Çmimi €400

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City