Banes Moderne me Qira në Rrugën C

Banes Moderne me Qira në Rrugën C
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2345 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga C

OFERT – Banes e Sapomobiluar ne Rrugen C – Kodi 2345

Lokacioni: Afer Fures Pogaqe

Siperfaqe: 85 m2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa eshte e sapomobiluar dhe gjindet Afer Positiv Bar dhe Furres Pogaqe, ehste nje nder lokacionet shume te pershtatshem per banim afatgjate.

Çmimi €400

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City