Kat Shtëpie me Qira në Emshir

Kat Shtëpie me Qira në Emshir
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Shtëpia
2035 70 M2 1 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Emshir

Kat Shtepie me Qira ne Emshir – Kodi 2035

Lokacioni: 500 M Prej Kolegjit UBT-se Afer Objektit Pozhegut

Siperfaqe: 70 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termopome
– Uj 24 H
– Parking

– Uji dhe Mbeturinat Perfshihen ne Çmim

Çmimi €250

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City