Kat Shtëpie me Qira në Lagjen e Muhaxherve

Kat Shtëpie me Qira në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Shtëpia
2689 100 M2 2 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Kat Shtepie me Qira ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2689

Lokacioni: Afer Ambasades se Zvicres

Siperfaqe 100 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme

Faturat e ujit dhe mbeturinave perfshihen ne çmim

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City