Kat Shtëpie me Qira në Tophane

Kat Shtëpie me Qira në Tophane
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Shtëpia
2781 100 M2 2 Dhoma 1 Banjo Tophane

Kat Shtepie me Qira ne Tophane – Kodi 2781

Lokacioni: Afer Kompleksit Llesna dhe Afer Xhamise

Siperfaqe: 100 M2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me kuzhin
– Sallon 2
– Banjo
– 2 Ballkona

Uji dhe mbeturinat perfshihen ne çmim.

Shtepia gjindet afer banesave te Llesnes, posedon hyrjen e veqante ne menyr banesore, ka hapsire te mjaftueshem qe perfshihen sallon me kuzhin, sallon, 2 dhoma gjumit, banjo, kamin me dru, kushte shume te mira banimit.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City