Lokal me Qira në Arbëri Afër Gjelltorës Nazi

Lokal me Qira në Arbëri Afër Gjelltorës Nazi
Ferid Curri, Prishtinë
Me qira 1,000€ - Lokale
2135 100 M2 Arbëri
Lokal me Qira ne Arberi – Kodi 2135
 
Lokacioni: Rr. Ferid Curri Perball Ambasades Amerikane te Gjelltorja Nazi
 
Posedon:
 
– Siperfaqe 100 M2
– Kati Perdhes
– Ngrohje dhe Ftofje me Klime Inverter
 
Çmimi €1000
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City