Lokal me Qira në Dardani Afër Agorës

Lokal me Qira në Dardani Afër Agorës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,200€ - Lokale
2487 270 M2 1 Banjo Dardani

Lokal me Qira ne Dardani – Kodi 2487

Lokacioni: Perball Mrizit Zanave Afer Agores

Siperfaqe: 270 M2

Kati 1

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per shume biznese te ndryshme si psh, call center, estetik, zyre achitectures, laborator, it, etj. Lokali eshte i ndare ne 5 njesi punes te vogla dhe nje hapsir e madhe, banjo, kuzhin, ndriqim mjaftueshem.

Çmimi €1200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City