Lokal me Qira në Kalabri

Lokal me Qira në Kalabri
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,300€ - Lokale
2463 185 M2 2 Banjo Kalabri

Lokal me Qira ne Kalabri – Kodi 2463

Lokacioni: Afer Kullave Arabve

Siperfaqe: 185 M2

Kati: Perdhes

– Lokali gjindet ne Kalabri afer Kullave Arabve te Rufi, lokali eshte ne katin perdhese dhe shume e pershtatshem per veprimtari te ndryshem biznesit.

Çmimi €1300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City