Lokal me Qira në Rr. Muharem Fejza

Lokal me Qira në Rr. Muharem Fejza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Lokale
2501 101 M2 1 Banjo Mati

Lokal me Qira ne Mat – Kodi 2501

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe: 101 M2

Kati Perdhese

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per shume biznese te ndryshme si psh, call center, estetik, ordinance, etj. Lokali posedon nxemjen me Termokos dhe Gjinden ne rrugen kryesore Muharem Fejza.

Çmimi €500

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City