Lokal me Qira në Rr. Muhareme Fejza

Lokal me Qira në Rr. Muhareme Fejza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Lokale
2852 116 M2 1 Banjo Mati

Lokal me Qira ne Mat – Kodi 2852

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza te Kopshti Lapsi

Siperfaqe: 116 M2

Kati Perdhese

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per Market, Sallon Ondulimi, Zyre etj.

Çmimi €550

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City