Lokal me Qira në Ulpianë te Kopshti Fatosat

Lokal me Qira në Ulpianë te Kopshti Fatosat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Lokale
2592 30 M2 1 Banjo Ulpian

Lokal me Qira ne Ulpiane – Kodi 2592

Lokacioni: Rr. 17 Shkurti te Kopshti Fatosat

Siperfaqe: 30 M2

Kati Perdhese

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per Market, Sallon Ondulimi, Zyre etj.

Çmimi €450

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City