Lokal me Qira te Sllovenia Sportit

Lokal me Qira te Sllovenia Sportit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 700€ - Lokale
2419 14 M2 1 Banjo Sllovenia e Sportit

Lokal me Qira te Sllovenia Sportit – Kodi 2419

Lokacioni: Mbrapa Hotel Siriusit

Siperfaqe: 140 M2

Kati Perdhes

-Lokali gjindet mbrapa Hotel Siriusit rruga qe lidhet per te Parku i Qytetit dhe ne Qender ne Rr. Agim Ramadani. Lokali gjindet ne katin perdhes dhe eshte lokal i pershtatshem per shume veprimtari te ndryshme biznesi ose zyre. Lokali me lokacion ku gjindet dhe kushtet qe ofron cmimi eshte shume i volitshem.

Çmimi €700

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City