Lokal me Qira te Tregu i Gjelbërt Afër Hotel Sara

Lokal me Qira te Tregu i Gjelbërt Afër Hotel Sara
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Lokale
2534 56 M2 1 Banjo Qender

Lokal me Qira te Tregu e Gjelbert – Kodi 2534

Lokacioni: Afer Hotel Sara

Siperfaqe: 56 M2

Kati Perdhese

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per Market ushqimor pasiqe ne ate lokacion nuk ka market ushqimor dhe kerkohet per nje biznes te tille.

Çmimi €300

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City