Objekt me Qira në Pejton te Art Motion

Objekt me Qira në Pejton te Art Motion
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 7,000€ - Objekte
2668 1000 M2 6 Banjo Pejton

Objekt me Qira ne Pejton – Kodi 2668

Lokacioni: Te Art Motion

Siperfaqe: 1000 M2

Objekti Posedon:

– Objekt 3 Katshe
– Siperfaqe 1000 M2
– Qdo kat posedon 1 Banjo dhe Wc
– Nxemjen Qendrore me Naft dhe Rrym
– Objekti eshte e Legalizuar

– Objekti gjindet nje prej lokacioneve me te mira te Kryqytetit per Biznes, eshte ne Pejton afer Art Motion me siperfaqe 1000 M2.

Objekti eshte e lire nga data 01.Korrik.2024

Çmimi €7000

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City