Objekt me Qira në Qendër

Objekt me Qira në Qendër
Qendra, Prishtinë
Me qira 4,000€ - Objekte
1149 510 M2 8 Dhoma 3 Banjo Qender

Objekt me Qira ne Qender – Kodi 1149

Lokacioni: Perball Parlamentit

Siperfaqe: 510 M2

Objekt 4 Katshe

– 10 Njesi Punes
– 4 Depo
– 4 Banjo
– Klima
– Alarm Sigurie
– 2 Hyrje

– Objekti posedon 2 hyrje, njera hyrje mundet te shfrytezohet per katin perdhes ku perbehet prej 120 M2 me njesi ndarje: nje hapsire punes e madhe, nje depo, banjo. Hyrja tjeter eshte per komplet objektin duke e perfshire dhe katin perdhese.

Objekti eshte i pershtatshem per call center, ordinanca, It, kompani te ndryshem.

Çmimi €4000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City