Objekt me Qira te Qafa

Objekt me Qira te Qafa
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 2,800€ - Objekte, Zyre
0398 500 M2 12 Dhoma 4 Banjo 4 Garazha Qafa

Objekt me Qira te Qafa – Kodi 0398

Lokacioni: Afer Emona City

Siperfaqe: 315 M2 Objekti + Lokal dhe Podrum 185 M2 – Total 500 M2

Objekt 5 Katshe

Renditjet:

– Podrum 80 m2 e renovuar ku posedon nje wc dhe ndriqim te mjaftueshem. Mund te shfrytezohet per Zyre – Depo etj.

– Kati Perdhes Lokal me siperfaqe 75 m2 e renovuar total dhe posedon nje wc dhe ndriqim te mjaftueshem.

Kati 1:

– 4 Njesi Punes
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Kati 2:

– 4 Njesi Punes
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Kati 3:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Depo me siperfaqe 30 m2 ku gjindet ne hyrjen kryesore te shtepis.

Shtepia e renovuar me keramika, dyer, dritare, llaminat, banjo, nxemje qendrore etj.

– Shtepia posedon:
– Uj 24 or
– Parking privat per 2 vetura
– Parking para shtepis per 3 vetura
– Tv kabllovik
– Nxemje Qendrore me Rym dhe Pelet per secilin kat
– Ndriqim te mjaftueshem

– Shtepia gjindet ne vend te frekuentum ku eshte i pershtatshem per biznes.

– Shtepia posedon extra izolim te mire.

Çmimi €2800

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City