PentHous me Qira në Arbëri te Komuna

PentHous me Qira në Arbëri te Komuna
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,300€ - Banesa
2609 145 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Arbëri

PentHous me Qira ne Arberi – Kodi 2609

Lokacioni: Te Komuna e Re Kompleksi Tregtia

Siperfaqe: 145 M2

Kati 7

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– 2 Kuzhina
– 2Banjo
– 2 Ballkona
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym dhe Termokos
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Kamera Sigurie

– PetHous gjindet ne Arberi nje prej lagjeve me te preferuara nga Nderkombetaret per qiramarrje. Nxemjen qendrore me termokos dhe me rryme, kend e lojrave per femije, mirmebatje te hymjes dhe hapsires publike. Vend adekuat per banim afatgjate.

Çmmimi €1300

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City