PentHous me Qira për Zyre në Arbëri

PentHous me Qira për Zyre në Arbëri
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,000€ - Zyre
2470 225 M2 4 Dhoma 2 Banjo Arbëri

PentHous (zyre) me Qira ne Arberi – Kodi 2470

Lokacioni: Kompleksi Butrinti te Minimaxi

Siperfaqe: 225 M2

Kati 6

Renditjet:

– 4 Njesi Punes
– 2 Banjo
– 2 Terase
– Depo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24H

Kompleksi Butrinti eshte nje kompani serioze qe ka ndertuar disa objekte ne lagjen Arberia dhe me serozitet te plote dhe ndertim kualitative. PentHous qe orohet per qira e pamobiluar dhe eshte detikuar te leshohet per qira per Zyre i ploteson kushtet komode per zyre. Lokacioni ku gjindet PentHousi ofron siguri, qetsi, parking mjaftueshem, markete, restorante, qasje e lehte ne qender te Prishtines.

Çmimi €100

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City