PentHous me Qira te Parku i Qytetit

PentHous me Qira te Parku i Qytetit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Banesa
2380 180 M2 2 Dhoma 2 Banjo Parku i Qytetit

Penthous me Qira te Parku i Qytetit – Kodi 2380

Lokacioni: Kompleksi Nura Grup

Siperfaqe: 180 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Teras

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– PentHouse me qira ne Qender te Prishtines perball Parkut Qytetit me pamje panaromike nga terase. Penhouse me siperfaqe banimit 73 M2 dhe Siperfaqe Terases 107 M2.

Çmimi €600

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City