Shiten 2 Banesa në Rr. Muahem Fejza – DP Partners

Shiten 2 Banesa në Rr. Muahem Fejza – DP Partners
Rruga B, Pristinë 1000
1,200€  
2819 100.76 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Mati

Shiten 2 Banesa ne Mat – Kodi 2819

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi DP Partners

Banesat jane me siperfaqe te njejte dhe ne katin e 2

Siperfaqe 100. 76 M2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Ballkon
– Garazhd per veture + Depo

Lagja e Kaltert ju ofron mundesine e nje jetese ku jeta urbane bashkohet me ate periferike. Ku qetesia ofrohet permes parqeve te mire-projektuara, kendeve te lojerave per femije, hapesirave sportive dhe arkitektures inovative.

Çmimi €1200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City