Shiten 3 Banesa në Arbëri Kompleksi Butrinti

Shiten 3 Banesa në Arbëri Kompleksi Butrinti
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2653 66 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shiten Banesat ne Arberi – Kodi 2653

Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Rrethit te Ismeti

Siperfaqet:

1. Banesa : 117 M2 Renditjet: 3 Dhoma gjumit, sallon me kuzhin, 2 banjo, depo, ballkon, koridor.

2. Banesa: 94 M2 Renditjet: 2 Dhoma gjumit, sallon me kuzhin, 2 banjo, ballkon.

3. Banesa: 66 M2 Renditjet: Dhom gjumit, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, koridor.

– Objekti gjindet afer pompes derivateve Exfis dhe afer rrethit te Ismeti. Objekti ndertohet nga kompania Butrinti Group. Banesat jane me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet te Noteri.

Çmimi €1200 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City