Shiten 3 Banesa në Arbëri te Cigllana

Shiten 3 Banesa në Arbëri te Cigllana
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,400€ - Banesa
2817 65.84 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shiten 3 Banesa ne Arberi – Kodi 2817

Lokacioni: Kompleksi Ted Residence

1. Siperfaqe 65.84 M2 ne Katin e 8 – Dhom gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Ballkon, Depo.

2. Siperfaqe 75.76 M2 ne Katin e 9 – Dhom Gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Ballkon, Deop.

3. Siperfaqe 88.54 M2 ne Katin e 8 – 2 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Wc, Ballkon, Depo.

Posedon:

Objekti Ted Residence ne qender te Prishtines, e projektuar dhe ndertuar sipas standardeve evropiane, te vendosura ne rrugen Sami Plakolli prane ish-tulletores dhe afer Ministris Shendetsise. Qendra e Prishtines 1 min ne kembe. Objekti perfundon fillim te Vitit 2025.

Çmimi €1500

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City