Shiten 2 Banesa në Tophane Kompleksi Orhidea

Shiten 2 Banesa në Tophane Kompleksi Orhidea
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,300€ - Banesa
2224 91 M2 Tophane

Shiten 2 Banesa ne Tophane – Kodi 2224

Lokacioni: Kompleksi Orhidea Afer Shk.F Meto Bajraktari

Banesat:

1. Siperfaqe: 59.56 M2 – Dhom Gjumit, Sallon me Kuzhin, Bnajo, Ballkon, Koridor. Kati 7

2. Siperfaqe: 91.06 M2 – 2 Dhoma Gjumit , Sallon me Kuzhin, 2 Banjo, Ballkon, Koridor. Kati 9

– Banesa me lokacion shum te mire per banim, ne afersi te baneses jane Shk.F. Meto Bajraktari, Kolegjit Riinvest, qasje direkte ne qender, rr. lidhese me rrugen UÇk dhe Tophane dhe Arberia. Objekti e ndertuar me standarte europiane, objekt modern e komod per jetese.

Çmimi €1300 M2

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City