Shiten Banesat në Arbëri Afër Rrethit te Ismeti

Shiten Banesat në Arbëri Afër Rrethit te Ismeti
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2448 66.71 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shiten Banesat ne Arberi – Kodi 2448

Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Rrethit te Ismeti

Siperfaqet:

1. Banesa : 66.71 M2 ne Katet 1-3-5 Renditjet: Dhom gjumit, sallon me kuzhin, banjo, depo, ballkon, koridor. Pamjen perendim – yug.

2. Banesa: 94.35 M2 ne Katet 1-3-5 Renditjet: 2 Dhoma gjumit, sallon me kuzhin, 2 banjo, depo, ballkon, koridor. Pamjen yuglindje.

3. Banesa: 127 M2 ne Katet 1-3-5 Renditjet: 3 Dhoma gjumit, sallon me kuzhin, 2 banjo, ballkon, depo, koridor. Pamjen perendim – yug.

– Objekti gjindet afer pompes derivateve Exfis dhe afer rrethit te Ismeti. Objekti ndertohet nga kompania Butrinti Group dhe perfundon ne muajin Gusht 2023. Banesat jane me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet te Noteri.

Çmimi €1200 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City