Shitet Banesa Duplex në Bregun e Diellit Përball Royal Mallit

Shitet Banesa Duplex në Bregun e Diellit Përball Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 117,000€ - Banesa
2393 130 M2 2 Dhoma 2 Banjo Bregun e Diellit

Shitet Banesa Duplex ne Bregun e Diellit – Kodi 2393

Lokacioni: Perball Royal Mallit Banesat e Hinta

Siperfaqe: 130 M2

Kati 4 – pa lift

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Nenkulem

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Podrum
– Nenkulem
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa Duplex gjindet ne rrugen B perball Royal Mallit te banesat ngjyr hiri ne katin e 4 pa lift. Banesa ofron nxemjen qendrore me termokos, mirmebatjen e hymjes dhe te gjitha kushtet per banim. Nenkulmi mundet te shfrytezohet dhe te behet nje dhome e gjumit.

Banesa e ndara me m2:

Kati I (35m2) posedon dokumentacion
Kati II (56m2) mbindertim
Kulmi 30m2
Podrumi 9m2

Çmimi €117.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City