Shitet Banesa në Aktash Afër Ministris Arsimit

Shitet Banesa në Aktash Afër Ministris Arsimit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 2,200€ - Banesa
2652 57.2 M2 1 Dhoma 1 Banjo Aktash

Shitet Banesa ne Aktash – Kodi 2652

Lokacioni: Kompleksi INON

Siperfaqe: 57.2 M2

Kati 8

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

– Objekti eshte ne ndertim e siper dhe perfundon ne Qershor 2024. Objekti gjindet ne Qender te Prishtines ne Afersi te Shk.F. Naim Frasheri, Ministris Arsimit dhe Stacionit Policor. Objekti eshte duke u ndertuar me matrial te klasit te pare te ndertimit. Objekti do te ofroj komoditet per banim ose per biznese.

Çmimi €2200 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City