Shitet Banesa në Arbëri Afër Ministrisë Shëndetisisë

Shitet Banesa në Arbëri Afër Ministrisë Shëndetisisë
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,400€ - Banesa
2655 97 M2 2 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi – Kodi 2655

Lokacioni: Kompleksi Ted Residence

Siperfaqe: 97 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– 2 Banjo
– Depo
– Koridor

Posedon:

Objekti Ted Residence ne qender te Prishtines, e projektuar dhe ndertuar sipas standardeve evropiane, te vendosura ne rrugen Sami Plakolli prane ish-tulletores dhe afer Ministris Shendetsise. Qendra e Prishtines 1 min ne kembe. Objekti perfundon fillim te Vitit 2025.

Çmimi €1400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City