Shitet Banesa në Arbëri Përball Pallatit Rinisë

Shitet Banesa në Arbëri Përball Pallatit Rinisë
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,750€ - Banesa
2702 71 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi – Kodi 2702

Lokacioni: Kompleksi Butrinti Perball Pallatit Rinise

Siperfaqe: 71 M2

Kati 2

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– Banjo
– Koridor

Objekti eshte i ndertuar nga Kompania e Ndertimit Butrinti Grup. Banesa gjindet nje prej lokacioneve te preferuara per banim qe gjindet ne Arberi dhe 5 min afer Qendres. Objekti ka pozicion te mire te banimit per familjar ose per biznes. Kontrata behet te Avokati deri ne pranim teknik.

Çmimi €1750 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City