Shitet Banesa në Arbëri te Conadi

Shitet Banesa në Arbëri te Conadi
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,300€ - Banesa
2654 72 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Shitet Banesa ne Arberi – Kodi 2654

Lokacioni: Afer Komunes se Re dhe Conadit

Siperfaqe: 72 M2

Kati 3

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

– Objekti eshte e ndertuar nga kompania J&M Inxhinjering Sh.p.k dhe gjindet afer Hekurudhes ku pritet te ndertohet rruga per ne Qender. Banesa ka pamjen nga qytetiti dhe eshte e mobiluar. Banes eshte e pershtatshem dhe per shfrytezim per biznes. Objekti eshte i paisur me kamera sigurie, hyrja ne objekt me qipa, mirmebatje te hymjes, lift.

Çmimi €1300 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City