Shitet Banesa në Bregun e Diellit Afër Pikës

Shitet Banesa në Bregun e Diellit Afër Pikës
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 68,000€ - Banesa
2628 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Bregun e Diellit

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit – Kodi 2628

Lokacioni: Afer Pikes dhe Xhamise

Siperfaqe: 85 M2

Kati 4 pa lift

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– Depo
– Banjo
– Koridor

Posedon:

-Objekti i ndertuar nga kompania Novosella

Çmimi €68.000
Çmimi i garazhdes €4500

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City